Ubezpieczenia komunikacyjne

INDYWIDUALNE I FLOTOWE

Ubezpieczenia komunikacyjne

Poza ubezpieczeniami indywidualnymi oferujemy także ubezpieczenia dla większej liczby pojazdów.

Proponujemy zawarcie zarówno obowiązkowego ubezpieczenia OC oraz ubezpieczeń dodatkowych.

OBOWIĄZKOWE

OC Komunikacyjne

Jest to jedyne obowiązkowe ubezpieczenie, które musi wykupić posiadacz floty pojazdów niezwłocznie po ich rejestracji. Ubezpieczenie OC chroni kierującego pojazdem przed finansowymi konsekwencjami szkód wyrządzonych w związku z ruchem tego pojazdu na mieniu lub osobie trzeciej.

Zakres: ten rodzaj ubezpieczenia gwarantuje, że ubezpieczyciel pokryje z Twojej polisy szkody, które wyrządzisz innym uczestnikom ruchu.

pełen zakres

Oc przewoźnika

DOBROWOLNE

AC Komunikacyjne

AC komunikacyjne, zwane też autocasco należy do grupy ubezpieczeń komunikacyjnych dobrowolnych. Oznacza, że zawarcie umowy zależy tylko od właściciela pojazdu. Proponujemy zawarcie ubezpieczenia AC gwarantującego pokrycie szkód w przypadku kolizji drogowej, utraty pojazdu w wyniku kradzieży lub rabunku oraz w przypadkach:

  • gdy sam ponosisz winę za uszkodzenie samochodu,
  • gdy sprawca uszkodzeń nie jest znany,
  • gdy uszkodzenia są skutkiem zderzenia ze zwierzętami,
  • skutków wyrządzonych przez żywioły (np. powódź, wybuch, pożar).
DOBROWOLNE

NNW

Jest to ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków, obejmujące odpowiedzialnością zarówno kierowcę jak również pasażerów ubezpieczonego pojazdu.

NNW obejmuje nie tylko zdarzenia powstałe w związku z ruchem pojazdu, ale także podczas tankowania, wsiadania i wysiadania oraz wyładunku i załadunku ubezpieczonego pojazdu.

ubezpieczenie turystyczne

Assistance

DOBROWOLNE

ASSISTANCE

Ten rodzaj ubezpieczenia oferujemy w pakiecie z polisą OC lub AC. Zapewnia całodobową pomoc w przypadku awarii samochodu lub stłuczki oraz wsparcie techniczne. Posiadając takie ubezpieczenie nie musisz się martwić o organizację holowania samochodu do warsztatu, gdy nagle odmówi posłuszeństwa na trasie. Assistance to również pomoc medyczna, a nawet prawna. Dodatkowe usługi świadczone w ramach Assistance komunikacyjnego to m.in.:

  • organizowanie i pokrywanie kosztów przesyłki części zamiennych potrzebnych do naprawy pojazdu, których warsztat akurat nie posiada
  • pokrycie kosztów wynajęcia auta zastępczego na czas naprawy
  • dostarczenie paliwa do pojazdu (bez kosztu paliwa)

ul. Kołobrzeska 28

80-394 Gdańsk

519 837 349

Zadzwoń teraz!

Biuro czynne

Pon - Pt: 8:00 - 16:00

E-mail

bok@ocpd24.com