Ubezpieczenie majątkowe

DLA BIZNESU I KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH

Ubezpieczenie majątkowe

Ubezpieczenie majątkowe przeznaczone jest zarówno dla klienta indywidualnego, który może w ten sposób zabezpieczyć dorobek swojego życia, jak również dla firm, które powinny zabezpieczyć swój majątek, a także miejsce pracy swoich pracowników.

Przed czym chroni ubezpieczenie majątkowe?

Od tego możesz się ubezpieczyć:

Pożar

Zabezpiecz majątek swojego życia w razie przypadkowego wzniecenia ognia przez Ciebie lub osoby trzecie.

Powódź

Niszczycielska siła wody znana jest od dawna. Ubezpiecz swoje mienie przed zalaniem w wyniku powodzi lub nieszczęśliwego wypadku u sąsiadów.

Uderzenie pioruna

Ubezpiecz się przed zapłonem mienia z powodu uderzenia piorunem.

Przepięcie

W sieci elektrycznej zdarzają się nagłe i krótkotrwałe skoki napięcia, które mogą wyrządzić szkody w domowych instalacjach. Chroń swoje urządzenia elektroniczne.

Kradzież z włamaniem, rabunek

Zabezpiecz majątek swojego życia przed dostaniem się w niepowołane ręce. Ubezpiecz się od kradzieży i włamań.

Dewastacja

Nawet w najlepiej strzeżonym budynku może zdarzyć się coś nieprzewidzianego. Chroń swoje mienie przed rozmyślnym zniszczeniem lub uszkodzeniem przez osoby trzecie.

O czym jeszcze należy pamiętać przy wyborze polisy majątkowej?

Szacując sumę ubezpieczeniową należy brać w pierwszej kolejności pod uwagę rzetelną wycenę rzeczy ruchomych, które najszybciej mogą zostać skradzione z domu lub mieszkania. Mało prawdopodobne jest, że dom zostanie okradziony ze wszystkiego, co znajduje się w jego wnętrzu.
Skupiając się natomiast na wycenie murów nieruchomości, trzeba zwrócić uwagę na rzeczywistą wartość nieruchomości. W przeciwnym wypadku wskazując wyższą wartość domu lub mieszkania nie dość, że będziemy ponosić wyższe koszty składki ubezpieczeniowej, to wystąpi zjawisko nadubezpieczenia. Tak wysoka suma ubezpieczeniowa i tak może nie być nam wypłacona, jeśli wycena szkód po stronie ubezpieczonego będzie wskazywała na niższe odszkodowanie.

ubezpieczenie majątkowe

SKONTAKTUJ SIĘ PRZEZ FORMULARZ KONTAKTOWY

ul. Kołobrzeska 28

80-394 Gdańsk

519 837 349

Zadzwoń teraz!

Biuro czynne

Pon - Pt: 8:00 - 16:00

E-mail

bok@ocpd24.com